Bio-Circle istorija
-
Nuo nedidelio šeimos verslo iki tarptautinės įmonės, veikiančios 63 valstybėse
1985 metais, du diplomuoti inžinieriai, Ulrichas ir Manfredas Berensai, įkūrė šeimos verslą ir pradėjo kurti valiklius be CFC. Pirmieji produktai, kuriuos sukūrė ši komanda buvo išbandyti Giuterslo ir apylinkių metalo pramonės įmonėse, o vėliau - sėkmingai naudojami.
Atsižvelgę į klientų poreikius ir pageidavimus naudoti saugius, bet efektyvius valiklius, jie išplėtė priemonių asortimentą, įtraukdami vandens pagrindu pagamintus valiklius be fosfatų, ir pagalbines priemones, skirtas optimizuoti suvirinimo procesus. Šie ir kiti nauji produktai galiausiai buvo suskirstyti į valymo, suvirinimo, apsaugos, tepimo, priežiūros, nuledinimo ir valymo sistemų segmentus.
Nuolatinis tobulėjimas – „mąstykime holistiškai, veikime tvariai”
Didžiausią dėmesį skirdama efektyvių, išteklius taupančių ir aplinką tausojančių produktų kūrimui ir gamybai, įmonė išsivystė į klestinčią vidutinio dydžio įmonę Vokietijoje. Įvairios naujovės (rankinio ir automatinio valymo dalių valymo sistemos, kurios veikia su cirkuliacinėmis sistemomis, kad apsaugotų išteklius, arba žemos temperatūros gaminiai, naudojami energijos vartojimo efektyvumui skatinti) gavo daugybę apdovanojimų ir sėkmingai įsitvirtino rinkoje.
Dabar Giuterslo mieste, Vokietijoje, dirba daugiau nei 190 labai motyvuotų darbuotojų, kurie kartu su tarptautiniais filialais ir gamybos padaliniais užtikrina sklandų pasaulinio prekybos tinklo veikimą. Siekdami pasiūlyti klientui aukštos kokybės „Made in Germany“ produktus, atitinkančius ekonominius, ekologinius, socialinius ir visuomeninius kriterijus.
„Siekdami tvarumo, norime patenkinti žmonių poreikius su Bio-Circle produktais ir technologijomis bei naudoti išteklius taip, kad jie būtų išsaugoti ateities kartoms. Mums tvarumas reiškia atsakomybės prisiėmimą už savo verslumą, socialinę veiklą ir aplinkosaugos klausimus – MAKING GREEN WORK.”, – teigia Ulrichas Berensas.
Šiuolaikinės valymo sistemos
Bio-Circle plėtros skyrius bendradarbiauja su Bylefeldo universitetu. Komandos kartu vykdo į ateitį orientuotus projektus bei siekia įgyvendinti uždavinius aplinkos apsaugos, biotechnologijų ir paviršių chemijos srityse. Šių mokslinių darbų ir plėtros atskaitos taškai yra kliento ir rytdienos rinkos poreikiai. Pastaraisiais metais pagrindinis dėmesys buvo skiriamas alternatyvių valymo priemonių kūrimui, siekiant sumažinti LOJ (lakūs organiniai junginiai = tirpikliai) kiekį.