Bio-Chem sukurta moderni detalių plovimo sistema - BIO-CIRCLE

BIO-CIRCLE yra patogi naudoti ir ekologiška sistema, siūlanti optimalų sprendimą bet kokiems plovimo poreikiams.

Ja lengva naudotis, netgi stipriai užterštos detalės išplaunamos greitai, saugiai ir nekenkiant aplinkai. Lakių organinių junginių (VOC) neturintį skystį galima naudoti labai ilgai, todėl BIO-CIRCLE yra itin rentabilus.

BIO-CIRCLE veikia be tirpiklių ir padeda jums laikytis griežtų šiuo metu galiojančių tirpiklių naudojimo taisyklių reikalavimų.

BIO-CIRCLE Maxi

Labai tvirtas

Bio-Circle Maxi pasižymi geriausiomis eksploatacijos sąvybėmis. Yra tvirtas, patogus ir ilgaamžis įrenginys. Jo privalumai - paprastumas naudojant ir didelis naudingas tūris.

Didelis naudingas paviršius, daug erdvės nepatogioms ir didelių gabaritų dalims, ilga žarna su šepečiu Lengvas skysčio siurblio valdymas vieno mygtuko pagalba Pneumatinių spyruoklių pagalba atverčiama viršutinė dalis garantuoja lengvą aptarnavimą, priežiūrą ir remontą.

BIO-CIRCLE Compact

Kompaktiškas

BIO-CIRCLE Compact žavi ir stebina savo eksploatacijos sąvybėmis, be to yra kompaktiškas ir taupo vietą patalpose.

Idealiai tinka mažose ir uždarose patalpose Integruotas drenažo įrenginys leidžia dar papraščiau pakeisti BIO-CIRCLE skystį Lengva ir paprasta priežiūra dėl vyrių viršutinėje dalyje Triguba filtravimo sistema ir papildomas tankus tinklelis padidina BIO-CIRCLE efektyvumą

BIO-CIRCLE Mini

Prisitaikantis

BIO-CIRCLE Mini ledžia Jums būti mobiliais ir lanksčiais. Jūs galite patogiai keisti savo darbo vietą

Išbandytas ir patikrintas detalių plovimo įrenginys, lankstaus ir prisitaikančio dizaino Integruotas keturių ratukų vežimėlis su dviem besisukinėjančiais ratukais manevravimui Manevringas ir lengvai stumiamas, gali buti greitai panaudojamas keičiant vietą Maksimalus užpildymas 80 litrų
BIO-CIRCLE Mini BIO-CIRCLE Compact BIO-CIRCLE Maxi
Darbinis paviršius 610 x 500 mm 740 x 450 mm 880 x 580 mm
Apkrova 90 kg 100 kg 220 kg
Darbo zonos aukštis 1010/820 mm 1040/900 mm 960/820 mm
Darbinė temperatūra 15 - 48°C gamyklinis
nustatymas apie 41°C
15 - 48°C gamyklinis
nustatymas apie 41°C
15 - 48°C gamyklinis
nustatymas apie 41°C
Pašildymas 700 W 750 W 750 W
Siurblys 40 W 40 W 40 W
Užpildymas skysčiu 80 litrų 90 litrų 100 litrų
Medžiaga LDPE LDPE LDPE
Svoris neužpildyto ~ 40 kg ~ 45 kg ~ 60 kg
Elektros energija 230 V, 50 Hz 230 V, 50 Hz 230 V, 50 Hz

Naujas BIO-CIRCLE skysčių asortimentas – teisingas sprendimas bet kokioms reikmėms!

BIO-CIRCLE skysčiai yra valymo sprendimų ekspertai. Jie išsiskiria tuo, kad plauna greitai ir itin švariai. Juose esantys mikroorganizmai suardo alyvą ir garantuoja patvarumą, ilgaamžiškumą bei pastoviai puikias valomąsias savybes. Vandeniniai BIO-CIRCLE skysčiai neturi jokių tirpiklių, todėl neišskiria lakių organinių junginių (VOC) ir atitinka tirpiklių naudojimo direktyvos reikalavimus. Jų nereikia ženklinti/žymėti pagal Potvarkio dėl kenksmingų medžiagų ir ES direktyvos reikalavimus, todėl juos lengva ir saugu naudoti, saugoti ir transportuoti.

Mes mielai patarsime, kuris BIO-CIRCLE skystis jums yra pats tinkamiausias

Mes suteikiame kompetentingos informacijos ir duodame vertingų patarimų, kaip techniškai teisingai plauti detales.

Natūralu

BIO-CIRCLE pasitelkia gamtos galias, siūlydama vartotojui draugišką, ekologišką ir ekonomišką detalių plovimą. Sistema plauna be jokių tirpiklių ar valiklių, tuo apsaugodama darbuotoją ir aplinką nuo itin lakių garų. Subalansuoto ph valantysis BIO-CIRCLE L užpildas ištirpina ant detalių esančias gamybines alyvas, pjovimo aušinimo skysčius, antikorozinius produktus, nedidelius riebalus ir panašius teršalus, taip pat pašalina dalelių teršalus. Lengvai valoma filtrų sistema atskiria stambius ir smulkius teršalus, o natūralūs mikroorganizmai sunaikina riebalus ir alyvas, neprarasdami savo valomųjų savybių.

Paprasta

BIO-CIRCLE skysčiai yra paruošti naudoti, todėl nėra jokio pavojaus, jog bus neteisingai atskiesti, pasikeis skysčių kokybė, taip pat nėra būtinybės nuolat daryti vonios tyrimų. Vandeniniai BIO-CIRCLE skysčiai negadina paviršių, jais galima valyti įvairiausias medžiagas –-nuo plastiko iki plieno.

Rentabilu

BIO-CIRCLE skysčio tarnavimo laikas yra keturis kartus ilgesnis nei valiklių. Netgi plaunant stipriai užterštas detales rezultatas visada būna geras. BIO-CIRCLE skystis – tai jokios žalos žmonėms ir aplinkai, ir kartu didelis efektyvumas bei rentabilumas.

BIO-CIRCLE skystis

Optimaliai pritaikytas kasdieniams nešvarumams šalinti Atitinka alyvos separatorius – išbandytas pagal ÖNORM B5105 Gaivaus kvapo – taip pat neutralizuoja teršalų sukeltus nemalonius kvapus Specialūs korozijos slopintuvai užtikrina laikiną apsaugą baigus valyti Patvirtintas NSF Patobulinta odos apsauga naudojant pantenolį Poveikis odai dermatologiškai patikrintas Paviršinio aktyvumo medžiagos pagamintos atsinaujinančių išteklių pagrindu

BIO-CIRCLE stipraus veikimo skystis

Pašalina net gausius tepalus ir riebalus Pagerintos valomosios savybės ypač atspariems nešvarumams šalinti Taip pat tinka bitumui ir antikoroziniam vaškui šalinti Gaivaus kvapo – taip pat neutralizuoja teršalų sukeltus nemalonius kvapus Specialūs korozijos slopintuvai užtikrina laikiną apsaugą baigus valyti

BIO-CIRCLE skystis aliuminiui

Pasižymi puikiomis valomosiomis savybėmis, kurias suteikia optimalus mechanikos, temperatūros, chemijos ir gamtos derinys Nenaudoja tirpiklių ir valiklių Nesukelia gaisro pavojaus – naudojamas vandeninio pagrindo valomasis užpildas Sudėtyje neturi pavojingų medžiagų, todėl nėra taikomi jokie specialūs reikalavimai saugojimui, tvarkymui ar transportavimui Išplautos detalės apsaugomos nuo korozijos Ilgas tarnavimo laikas, kadangi alyva suyra biologiškai