LT| EN| RU

Valymo sistemos

HTW – Hot-Water Parts Washer

Ekologiška aukšto slėgio purškimo sistema, turinti specialią antgalių sistemą, užtikrina kruopštų įrankių ir kitų detalių valymą ir riebalų šalinimą. Dėl įmontuoto rotacinio krepšio ir purškiamos srovės bio-chem valikliai efektyviai veikia karšto vandens detales plovimo mašinoje.

Parallel Plate Separator

Didėjant valymo kokybės reikalavimams ir vandens pagrindo valymo ir riebalų šalinimo vonių prastovos laikui, daugėjant pjovimo aušinimo priemonių ir kitų pramoninių skysčių reikia imtis veiksmingų sprendimų. PPT efektyviai ir automatiškai šalina alyvą, purvą, kietas medžiagas iš kilnojamų ir šiltų proceso vonių eksploatacijos metu. PPT veikia bendru gravitacijos ir koalescencijos efektyvumo metu nenaudojant pagalbinių cheminių medžiagų. Jis naudojamas šaltose ir šiltose voniose ir pH srityse nuo 1 iki 14.

RWR – vamzdžių ir šilumokaičių valymo įranga

Nuosėdos vamzdžiuose, šilumokaičiuose, aušintuvuose, aušinimo kanaluose arba kitose sistemose gali sumažinti darbinio proceso efektyvumą arba sukelti gedimus. To išvengsite, jei reguliariai valysite sistemą su vamzdžių ir šilumokaičių valymo įranga RWR. Visa iš nerūdijančio plieno pagaminta ir naudoti paruošta RWR įranga valo ir skalauja sistemą cirkuliacijos būdu: tai sutaupo ir laiko, ir pinigų, nes nereikia atlikti montavimo ir demontavimo darbų. Net ir pačias sudėtingiausias vamzdžių konstrukcijas galima greitai ir efektyviai išvalyti. Pagal įvairius poreikius sukūrėme skirtingą įrangą nuosėdoms šalinti iš sistemų: įrenginiai yra mobilūs (nerūdijančio plieno vėžimėliai), patikimi.

BIO-CIRCLE Mini

Mobili sistema Su sistema „Bio-Circle Mini“ būsite mobilūs ir lankstūs, galėsite patogiai dirbti keisdami darbo vietas.

BIO-CIRCLE Compact

Kompaktiška „Bio-Circle Compact“ stebina savo galia, o kompaktišku dizainu taupo erdvę įmonėje.

BIO-CIRCLE Maxi

BIO-CIRCLE Maxi galinga, patvari, ilgai tarnaujanti plovimo sistema. Ji pranašesnė dėl nesudėtingo naudojimo ir leistinos apkrovos.

BIO-CIRCLE Turbo

Nerūdijančio plieno „Bio-Circle Turbo“ – veiksminga visiškai automatizuoto ir rankinio valymo dermė kartu su ekologiška valymo priemone „Bio-Circle L Turbo“ .

Nerūdijančio plieno stalas BIO-CIRCLE

Valymo sistemoje „Bio-Circle“ naudojamas nerūdijantis plienas, iš kurio pagamintas didelis darbastalis. Jo keliamoji galia iki 1000 kg, jis puikiai tinka didelėms ir sunkioms detalėms valyti. Tiekiamas kartu su plovimo sistemomis „Bio-Circle Maxi“ ir „Bio-Circle II“.

US – ultragarso valymo prietaisai

Valymas ultragarsu yra labai efektyvus ir saugus valymo būdas. Valymo metu ultragarsas gamina milijonus mažųjų vakuuminių pūslelių, kurios susijungdamos sudaro didelį slėgį. Šis derinys užtikrina optimalius ypatingos struktūros daiktų valymo rezultatus.

US – daugiadažniai įrenginiai

Valymas ultragarsu yra labai efektyvus ir saugus valymo būdas. Valymo metu ultragarsas gamina milijonus mažųjų vakuuminių pūslelių, kurios susijungdamos sudaro didelį slėgį. Šis derinys užtikrina optimalius ypatingos struktūros daiktų valymo rezultatus.