Dirbkime kartu tausodami aplinką

Mes kuriame, gaminame ir siūlome inovatyvius, tausojančius aplinką bei žmogaus sveikatą paviršių valymo produktus. Konsultuojame efektyvaus ir tinkamo priemonių naudojimo klausimais: įvairių valiklių (VOC-free), detalių plovimo įrenginių, antikorozijos priemonių, suvirinimo priedų ir daugeliu kitų! Tam, kad Jūs greičiau rastumėte savo užduočiai tinkamiausią sprendimą, savo produktus mes suskirstėme į šias grupes:

LT| EN| RU

Produktų grupės

Produktai

BIO-CIRCLE Clean Box zum Reinigen, Entfetten, Entrosten, Einweichen, Vorreinigen

Apie mus

Vienas iš XXI a.  ekonomikos augimo variklių yra biotechnologija. Tai gamybinė ar mokslinė veikla, kurioje naudojama ar siekiama panaudoti gyvas ląsteles, jų dalis arba biologines makromolekules įvairiausiems tikslams. Šios minties vedami, du diplomuoti inžinieriai Ulrich ir Manfred Berens, įkūrė įmonę, kuri virto tarptautiniu mastu veikiančia bendrove.

Vokietijos bendrovė Bio-Circle Surface Technology GmbH, turinti 25 metų patirtį, kurianti ir gaminanti draugiškus aplinkai bei žmogaus sveikatai paviršių valymo ir priežiūros produktus, patikėjo, 2012 metais įsteigtai bendrovei UAB “Bio Circle Balticum”, dalies savo produktų gamybą Lietuvoje.

Profesionali ir ambicinga mūsų komanda, vadovaudamasi vokiškais gamybos bei vadybos standartais, pasinaudodama patirtimi, žiniomis ir inovatyviais sprendimais biotechnologijų srityje yra pasiruošusi atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Susisiekite su mumis!